part of food union
food union
ledai

Įdomu

Ledus valgyti sveika!

Ne visi žino, kad ledai – tai ne tik gaivinantis skanėstas karštą vasaros dieną, bet ir sveikatai naudingas produktas. Nepagrįstas augalinių riebalų garbinimas – jau praeitis. Vis labiau vertinami natūralūs produktai, o grietininių ledų populiarumas nuolat auga ir siekia jau beveik 80 proc.

Plačiau

Kaip mes gaminame ledus?

AB „Premia KPC“ šaknys kuo giliausiai įleistos į Lietuvos valgomųjų ledų rinką. Mūsų pirmtakė bendrovė „Kauno pieno centras“ ledus gamino jau nuo 1937-ųjų, padėdama pamatus valgomųjų ledų vystymuisi Lietuvoje. Dauguma gamyboje naudojamų pagrindinių receptų yra tokie patys arba menkai tepakitę pritaikius šiuolaikines technologijas bei ingredientus, kaip ir prieš daug metų, nes vartotojai mėgsta būtent tokius – mūsų meistrų sukurtus puikaus skonio ledus. Tai puikiai įrodo valgomųjų ledų „KLASIKA“ populiarumas.

Plačiau

Ledų klasifikacija, rūšys

Taip taip, visi žinome, jog ledai – nuostabus gaivinantis desertas, keliantis puikias emocijas visiems – nuo pačių mažiausiųjų iki garbaus amžiaus žmonių. Net ir kai kurie mūsų augintiniai mėgsta ledus! Tačiau kas vis dėl to yra ledai?

Plačiau

Ledų istorija

Konkursas „Populiariausia prekė“, kuriame išrenkami labiausiai pirkėjų pamėgti gaminiai, vyksta nuo 2009 metų, o jo laimėtojai išskiriami „Populiariausios prekės“ ženklu „Maxima“, „Iki“, „Rimi“ ir „Norfa“ prekybos tinklų parduotuvių lentynose. Nugalėtojai įvairiose prekių kategorijose išrenkami įvertinus prekių pardavimus didžiausiuose prekybos tinkluose. Kiekvienoje produkto kategorijoje, kurių yra 56, išrenkamas tik vienas, dažniausiai į pirkėjų krepšelius keliavęs, gaminys.

Plačiau

Ledų kalorijų lentelė

Ar žinote, jog ledai nėra toks kaloringas desertas, kaip daugeliui atrodo? Kviečiame užeiti ir pasilyginti, kiek kalorijų turi skirtingų rūšių ledai!

Plačiau
en ru