part of food union
food union
ledai

Didžiulis šaldiklis pilnas ledų – puiki atgaiva karštomis vasaros dienomis. 🍦
Dabar puiki proga tokį šaldiklį laimėti! ✨

Tereikia birželio 1-30 d. apsipirkti „Premia“ e-parduotuvėje (https://www.premia.lt/lt#products) už daugiau nei 75 eurų sumą ir būsite automatiškai užregistruojami dalyvauti žaidime.

🎁 Pagrindinis žaidimo prizas – šaldiklis „FrostStream Freeze Flat 200“ pripildytas įvairiausių ledų! 

Prizo laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas liepos 3 d. 

 

Žaidimo „LAIMĖK ŠALDIKLĮ PILNĄ LEDŲ“ taisyklės 

 

1. BENDROSIOS SĄLYGOS 

 

1.1. Žaidimo organizatorius – AB „Premia KPC“, juridinio asmens kodas 304045355, buveinės adresas: Taikos pr. 94, 51179, Kaunas.

1.2.  Žaidimas vyksta e-parduotuvėje: https://www.premia.lt/lt#products.

1.3. Žaidimo laikotarpis: nuo 2020 m. birželio 1 d. (pirmoji žaidimo diena) iki 2020 m. birželio 30 d. (paskutinė žaidimo diena).

1.4. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai. 

1.5. Norėdamas dalyvauti Žaidime asmuo turi įsigyti prekių už ne mažiau 75 Eur (septyniasdešimt penkis eurus) 1.3 punkte nurodytu laikotarpiu, e-parduotuvėje: https://www.premia.lt/lt#products 

1.6. Prekės gali būti parduodamos ir iki šiose taisyklėse nurodytos datos ar po jos, tačiau jų įsigijimas nesuteikia teisės dalyvauti Žaidime.

 

2. PRIZŲ FONDAS

 

2.1 Pagrindinis prizas – Šaldiklis „FrostStream Freeze Flat 200“, pripildytas ledų.

2.2 Šaldiklio matmenys: ilgis 80 cm, plotis 64 cm, aukštis 92,8 cm. Šaldiklio talpa: 160 L.

2.3 Ledai parenkami žaidimo organizatoriaus. 

 

3. DALYVAVIMO SĄLYGOS

 

3.1. Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime ir laimėti prizą, privalo e-parduotuvėje: https://www.premia.lt/lt#products, 1.3. punkte nurodytu laikotarpiu, įsigyti šaldytų produktų ir/ar ledų, kurių bendra vertė 75 Eur ir daugiau.

3.2. Asmenys, sumokėję už prekių krepšelyje įsigytus produktus, bus automatiškai užregistruojami dalyvauti Žaidime.

3.3. Papildoma registracija dalyvauti Žaidime nereikalinga.

3.4. Vienas dalyvis, 1.3 punkte nurodytu laikotarpiu, gali dalyvauti Žaidime neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigydamas šaldytų produktų už ne mažiau nei 75 Eur. 

3.3. Akcijos dalyviai negali turėti glaudžių ryšių su AB „Premia KPC“ darbuotojais bei jų šeimų nariais.

 

4. LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

 

4.1 Prizo (Šaldiklio, pripildyto ledų) laimėtojas bus renkamas burtų keliu ir nustatytas 2020 m. liepos 3 d. 

4.2 Žaidime dalyvaus asmenys, kurie įvykdė visas  šių taisyklių 3 punkte išdėstytas Žaidimo sąlygas.

4.3 Tuo atveju jei nugalėtojas neatitiktų šiose taisyklėse aptartų reikalavimų, bus organizuojamas papildomas burtų traukimas naujam laimėtojui nustatyti.

4.4 Pagrindinio prizo nugalėtojas apie laimėjimą bus informuotas paskambinus užsakyme nurodytu telefonu ir/arba el. paštu.

 

5. PRIZŲ ATSIĖMIMAS

 

5.1 Laimėtojas, norintis gauti prizą, per dvi savaites nuo laimėtojo paskelbimo dienos, turi jį atsiimti, prieš tai suderinęs detales dėl atsiėmimo dienos bei laiko su Žaidimo organizatoriumi el. paštu: kpc@premia.lt ir/arba tel: +370 37 324065. Jei laimėtojas neatsiims laimėto prizo per minėtą terminą, neteks teisės į prizą ir jis bus automatiškai grąžinamas Žaidimo organizatoriui.

5.2 Laimėtojas prizą galės atsiimti adresu: Taikos pr. 94, LT-51179 Kaune.

5.3 Laimėtojui neturint galimybės atsiimti prizo adresu: Taikos pr. 94, LT-51179 Kaune, prizo pristatymo klausimas bus derinamas atskirai su Žaidimo organizatoriumi el. paštu: kpc@premia.lt ir/arba tel: +370 37 324065.

5.4 Žaidimo organizatorius neatsako už galimus prizo laimėtojo nuostolius, patirtus naudojant prizą.

5.5 Prizas nekeičiamas į kitą prizą ar grynuosius pinigus.

5.6 Organizatorius neatsako už dalyvių pašalinimą iš žaidimo, o taip pat prizų neišdavimą dalyviams, kurie neišpildo šių taisyklių sąlygų, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.

 

6. DALYVIO IŠLAIDOS, SUSIJUSIOS SU DALYVAVIMU ŽAIDIME

 

6.1. Žaidimo dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu ir/ar tolimesniu prizo naudojimu ir/ar bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės žaidimo dalyvio situacijos. 

6.2. Žaidimo organizatorius nėra atsakingas už bet kokias žaidimo dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu žaidime. 

6.3. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su žaidimo panaikinimu, sustabdymu ar žaidimo vykdymo termino pakeitimu.

 

7. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

 

7.1 Žaidimo dalyviai turi teisę teikti skundus iki 2020 m. birželio 30 d. dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Žaidimo organizatoriui raštu, adresu: Taikos pr. 94, Kaunas arba el. paštu: kpc@premia.lt

7.2 Visus skundus susijusius su žaidimu, nagrinėja organizatorius.

7.3 Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 14 darbo dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

 

8. DUOMENŲ TVARKYMAS

 

8.1 Žaidimo dalyviai, pateikdami duomenis, žaidimo laikotarpiu, automatiškai sutinka, kad Organizatorius tvarkytų jo pateiktus duomenis Žaidimo vykdymo ir prizo administravimo tikslu. Jei pirkėjas nesutinka pateikti Žaidimo organizatoriui reikalingus duomenis ir nesutinka su tokių duomenų tvarkymu, jis netenka teisės į prizą.

8.2 Žaidimo dalyvio asmens duomenys bus naudojami tam, kad būtų galima nustatyti dalyvio tapatybę, pateikti ir pristatyti užsakymus, parengti apskaitos dokumentus, įskaitant sąskaitas-faktūras, grąžinti permokėtas pinigų sumas ir grąžinti pinigus už grąžintus produktus, administruoti finansines ir kitas prievoles, kylančias iš šių paslaugų teikimo taisyklių ir šios nuotolinės sutarties bei naudotis https://www.premia.lt/ siūlomomis paslaugomis. 

8.3 Išsamesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama Privatumo politikoje, kurią rasite paspaudę čia.

 

9. PAPILDOMA INFORMACIJA

Papildoma ir išsami informacija apie Žaidimą teikiama tel.: +370 37 324065 ar el. paštu kpc@premia.lt

Atgal
en ru