part of food union
food union
ledai

Legendiniai ledai smaližiams turi gardžių naujienų

„Pernai metais aš žinojau „ką tu veikei praeitas vasaras“, o šįmet žadu ne ką mažiau intriguojančių potyrių“ – taip su tavimi sveikinasi POLS ledai, konkurso „Metų prekės ženklas 2019“ finalininkai ir vieni labiausiai išpopuliarėjusių ledų Lietuvoje. Jie drąsiai primena apie save ir kviečia karštuoju metų laiku leistis ieškoti nuotykių – su legendiniais pagaliukais bei intriguojančiomis naujienomis. Kas kartu?

Legendiniai ir tuo patenkinti

„Pols“ ledai Lietuvos rinkoje pasirodė 2015-aisiais ir nuo to laiko sparčiai išpopuliarėjo. Remiantis tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenimis, klasikiniai „Pols“ ledai ant pagaliuko 2018-aisias generavo didžiausius pardavimus tarp glaistytų ledų ant pagaliuko mūsų šalyje. Kaip teigia AB „Premia KPC“ generalinis direktorius Alvydas Malakauskas, būtent nepriekaištinga kokybė bei garsios marketingo kampanijos padėjo pasiekti tokį rezultatą. Klasikiniai „Pols“ – ypatingi ledai, nes jų receptūra nekito nuo 1971-ųjų metų. Jeigu paskaitysite sudedamąsias dalis, vaniliniuose leduose nėra nei stabilizatorių, nei emulsiklių. Matyt, žmonės tai jaučia ir vertina“, – kalbėjo įmonės vadovas.

Pradėdamas sezoną „Pols“ turi kelias progas pasidžiauti praeitų metų rezultatais. Jis pateko tarp geriausių metų prekės ženklo rinkimuose ir tai puikus įvertinimas bei paskata. Be to, šokoladinis plombyras „Pols“ 2018-aisias pripažintas „Geriausia 2018-ųjų naujiena“ valgomųjų ledų kategorijoje pagal rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenis, įvertinusius augimą rinkoje ir atliktą vartotojų apklausą, kurioje „Pols“ sulaukė puikių atsiliepimų.

Ką veiksi vasarą?

Leisk atspėti – leisi laiką su draugais ar šeima, šoksi iki paryčių festivaliuose, mėgausies vandens pramogomis, atostogomis ir – valgysi ledus! „Pols“ ledų šeima išsiplėtė ir joje rasi ne tik klasikinius ledus ant pagaliuko, bet ir spalvotąjį citrininį. Taip pat – ledus cukriniuose vafliniuose puodeliuose bei patogiose 500ml pakuotėse.

Lietuviai mėgsta naujoves ir šiam sezonui „Pols“ pristato kelias – vanilinį bei kramtomosios gumos skonio ledus su zefyrais vafliniame kūgyje ir „Pols Black“ – grietininius ledus su sausainių gabaliukais juodame cukriniame vafliniame puodelyje. AB „Premia KPC“ komanda neabejoja, kad šios naujienos tau patiks!

Panašu, jog oras vis labiau šyla, tad nerk į atostogų ir malonumų vasarą kartu su „Pols“ ledais, nes „Laižytis dar niekada nebuvo taip skanu!“

Atgal
en ru